Domy na sprzedaż Wilanów

Lokalizacja

Neo Natolin to projekt, który oferuje wiele możliwości rekreacyjnych i sportowych, a zarazem wszystkie udogodnienia, które niesie ze sobą życie w mieście: infrastrukturę, łatwą komunikację, dostęp do usług, bliskość szkół, przedszkoli.

ul. Stefana Korbońskiego, Warszawa

Proponujemy mieszkańcom osiedla domów niespotykane połączenie dwóch pozornie odległych światów. W jednej inwestycji oferujemy jednocześnie komfort i spokój, jaki daje mieszkanie w domu z dużym ogrodem w Wilanowie, a jednocześnie wygodę i szybki dostęp do wszystkiego, co umożliwia duże miasto i bliskość Ursynowa. Zobacz na Google Maps

kładka w Konstancinie Jeziorna Tężnia solankowa Konstancin Jeziorna
Natolin to nazwa części Ursynowa, znajdującego się tam rezerwatu przyrody, a także zespołu pałacowo-parkowego będącego siedzibą Centrum Europejskiego Natolin. Rezerwat przyrody obejmuje las dębowo-grabowy przekształcający się w niektórych miejscach w lasy łęgowe. Najstarsze fragmenty lasu pamiętają jeszcze czasy średniowiecza. Rezerwat natoliński jest także domem dla wielu gatunków zwierząt będących pod ochroną. Dawniej Natolin był posiadłością wielkich polskich rodów - Lubomirskich i Potockich. To właśnie Ci ostatni odpowiedzialni są za stworzenie nazwy Natolin - powstała w 1807 roku na cześć ich córki Natalii.

Mapa

Kliknij w mapę, aby ją powiększyć i przesuwać

N
Napisz Napisz