Osiedle nowoczesnych domów na sprzedaż NeoNatolin

Architektura

NEO-NATOLIN to osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w otoczeniu natury, które będzie wyróżniać się nowoczesną architekturą i rozwiązaniami zapewniającymi prywatność. Projekt opracowała pracowania APA Wojciechowski Architekci.
Projekt architektoniczny inwestycji NEO-NATOLIN zakłada utworzenie nowoczesnych willi, przy jednoczesnym utrzymaniu cech podmiejskiej zabudowy jednorodzinnej. Dwuspadowe dachy ponad kondygnacją +1 nadają lekkości bryłom oraz przyjazny, domowy charakter. Dzięki elastyczności w łączeniu modułów jednostek rodzinnych, osiedle ma zróżnicowany wyraz. Jednocześnie, budynki zyskują duże powierzchnie wewnętrzne: obszerne strefy dzienne oraz wygodne sypialnie na piętrze, przy zachowaniu przyjaznej skali w odbiorze zewnętrznym.
Nowoczesne domy NeoNatolin w Warszawie
  • Nowoczesne domy NeoNatolin w Warszawie
Nowoczesne domy na sprzedaż
Wszystkie domy charakteryzuje przemyślana i funkcjonalna przestrzeń zaprojektowana z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców. Wnętrza jednostek zaplanowane są tak, aby wydzielić strefę dzienną, znajdująca się na parterze, od strefy nocnej znajdującej się na piętrze. Dodatkowo - strefa dzienna - otwarta jest dużymi przeszkleniami na ogród. Dzięki unikaniu zbędnych podziałów przestrzeni zapewniono możliwie obszerną przestrzeń do swobodnego komponowania. Pokoje, poprzez odpowiednie proporcje, umożliwiają dowolną aranżację. Przewidziane są w nich wnęki na szafy, dzięki czemu, meble dobrze wpasowują się we wnętrza pomieszczeń. Elewacje budynków utrzymane są w stonowanej kolorystyce, z przewagą bieli oraz z dodatkiem elementów grafitowych, takich jak stolarka okienno-drzwiowa, czy też połacie dachu pokryte nowoczesną blachą na rąbek stojący. Na elewacjach, w strefach wejścia oraz na fragmentach od strony ogrodu zaproponowane zostało wykończenie w cegle w dwu proponowanych odcieniach.
Obszary wokół naszych nowoczesnych domów na sprzedaż podzielone są na dwie strefy: przestrzenie reprezentacyjne - wzdłuż fasad frontowych, ze specjalnie zaprojektowaną zielenią oraz przestrzenie prywatne – sporych rozmiarów ogródki przydomowe wydzielone dodatkowo niskimi ogrodzeniami. Budynki wchodzące w skład inwestycji będą połączone garażami, a zastosowane rozwiązania projektowe zapewnią dystans od ich części mieszkalnych (tj. salony, sypialnie).
Nowoczesne domy na sprzedaż
Logo APA Wojciechowski Architekci
APA Wojciechowski Architekci istnieje ponad 25 lat. Obecnie zatrudnia około 120 architektów w Warszawie i Trójmieście, a ich projekty realizowane są w Polsce, Rosji, na Ukrainie oraz Litwie. Kierując się zasadami zrównoważonego rozwoju biuro poszukuje takich rozwiązań projektowych, które w ramach założonego budżetu przyniosą największe ekologiczne, ekonomiczne i społeczne korzyści. APA Wojciechowski jest jednym z polskich liderów projektowania ekologicznego, co potwierdzają liczne certyfikaty dla budynków i nagrody za zielone budownictwo. Najsłynniejsze realizacje pracowni to między innymi: White Square Office Center i White Gardens Office Center w Moskwie, UNIT.City w Kijowie, Lviv.Tech.City we Lwowie, Elektrownia Powiśle, Skyliner, The Park Warsaw, Latarnia (Port Praski) w Warszawie, Riverview, Alchemia w Gdańsku oraz Centrum Południe i Business Garden Wrocław.
N
Napisz Napisz