O inwestycji

Neo Natolin to kameralne osiedle domów jednorodzinnych, które powstanie na warszawskim Natolinie, w bezpośredniej bliskości najpiękniejszych terenów zielonych w stolicy..

200 domów stanie na 36,5-hektarowej działce.

W pierwszym etapie inwestycji, który rozpocznie się w 2022 roku, zostaną wybudowane 84 domy w zabudowie jednorodzinnej, dwulokalowej, każdy z własną działką liczącą od 750 do 1000 m2.

Prywatność

Jedynym punktem styku pomiędzy domami na osiedlu Neo Natolin są garaże - takie rozwiązanie architektoniczne zapewnia pełną prywatność. We wnętrzu bezpiecznego i designerskiego osiedla mieszkańcy będą odczuwać wszystkie zalety mieszkania w domu jednorodzinnym.

Zalety inwestycji

Przestrzeń

Neo Przestrzeń

Nasze osiedle jest niezwykle przestrzenne, wyróżnia się ponadprzeciętną wielkością ogrodów i działek. Działka pod każdy dom to minimum 1500 m2, aż 70% to powierzchnia biologicznie czynna. Pozostałą przestrzeń zajmują strefy relaksu, zielone przestrzenie do wspólnego spędzania czasu, czy też place zabaw dla dzieci.
Natura

Neo Natura

Znajdujemy się blisko natury, otaczają nas piękne tereny zielone o wyjątkowym ukształtowaniu terenu, ze starodrzewem pamiętającym dawne dzieje okolicy.
Lokalizacja

Neo Lokalizacja

Lokalizacja jest naszą mocną stroną. Osiedle jest świetnie skomunikowane z centrum miasta, a jednocześnie umożliwia bardzo szybkie wydostanie się z Warszawy dzięki łatwemu dojazdowi do trasy S2. Jesteśmy tuż obok stacji metra Kabaty i przystanków komunikacji miejskiej.
Architektura

Neo Architektura

Każdy dom na naszym osiedlu to osobny designerski projekt wykonany z niezwykłą starannością. Stawiamy na minimalizm, jakościowe materiały, duże przeszklenia, stonowane kolory i ciepłe światło. Mieszkańców z każdej strony otaczać będzie nowoczesna i elegancka architektura.
Styl

Neo Styl

Domy w Neo Natolin wykańczamy w najlepszym stylu, dajemy także możliwość stworzenia wyjątkowych przestrzeni wewnątrz nich - pełnych piękna, spokoju i oddechu. Umożliwia to między innymi wysokość pomieszczeń - salony na parterze mają aż 3,2m.
Jakość

Neo Jakość

Projekt Neo Natolin realizowany jest przez renomowane biuro projektowe - Pracownia APA Wojciechowski. Pewny generalny wykonawca gwarantuje najwyższą jakość wykonania.
N
Napisz Napisz