O inwestycji

Neo Natolin to kameralne osiedle domów jednorodzinnych, które powstanie na warszawskim Natolinie, w bezpośredniej bliskości najpiękniejszych terenów zielonych w stolicy..

300 domów stanie na 36,5-hektarowej działce.

W pierwszym etapie inwestycji, który rozpocznie się w 2022 roku, zostaną wybudowane 84 domy w zabudowie jednorodzinnej, dwulokalowej, każdy z własną działką liczącą od 750 do 1000 m2.

Prywatność

Jedynym punktem styku pomiędzy domami na osiedlu Neo Natolin są garaże - takie rozwiązanie architektoniczne zapewnia pełną prywatność. We wnętrzu bezpiecznego i designerskiego osiedla mieszkańcy będą odczuwać wszystkie zalety mieszkania w domu jednorodzinnym.

Zalety inwestycji

house-tree

Neo Przestrzeń

Nasze osiedle jest niezwykle przestrzenne, wyróżnia się ponadprzeciętną wielkością ogrodów i działek. Działka pod każdy dom to minimum 1500 m2, aż 70% to powierzchnia biologicznie czynna. Pozostałą przestrzeń zajmują strefy relaksu, zielone przestrzenie do wspólnego spędzania czasu, czy też place zabaw dla dzieci.
Group 8

Neo Natura

Znajdujemy się blisko natury, otaczają nas piękne tereny zielone o wyjątkowym ukształtowaniu terenu, ze starodrzewem pamiętającym dawne dzieje okolicy.
Group 5

Neo Lokalizacja

Lokalizacja jest naszą mocną stroną. Osiedle jest świetnie skomunikowane z centrum miasta, a jednocześnie umożliwia bardzo szybkie wydostanie się z Warszawy dzięki łatwemu dojazdowi do trasy S2. Jesteśmy tuż obok stacji metra Kabaty i przystanków komunikacji miejskiej.
window-sill

Neo Architektura

Każdy dom na naszym osiedlu to osobny designerski projekt wykonany z niezwykłą starannością. Stawiamy na minimalizm, jakościowe materiały, duże przeszklenia, stonowane kolory i ciepłe światło. Mieszkańców z każdej strony otaczać będzie nowoczesna i elegancka architektura.
tape-measure

Neo Styl

Domy w Neo Natolin wykańczamy w najlepszym stylu, dajemy także możliwość stworzenia wyjątkowych przestrzeni wewnątrz nich - pełnych piękna, spokoju i oddechu. Umożliwia to między innymi wysokość pomieszczeń - salony na parterze mają aż 3,2m.
swatchbook

Neo Jakość

Projekt Neo Natolin realizowany jest przez renomowane biuro projektowe - Pracownia APA Wojciechowski. Pewny generalny wykonawca gwarantuje najwyższą jakość wykonania.
Obraz Lokalizacja
N
Zadzwoń