← Blog NeoNatolin 2

Biuro sprzedaży osiedla Neo Natolin otwarte

Neo Real Management S.A. otworzyło biuro sprzedaży domów jednorodzinnych dla pierwszego etapu realizacji osiedla willowego Neo Natolin.

Nowoczesne biuro sprzedaży, o powierzchni 140 mkw. otworzono przy ul. Korbońskiego, na terenie inwestycji. Na miejscu klienci zainteresowani zakupem domu na osiedlu Neo Natolin będą mogli zapoznać się z dostępnymi układami przestrzeni, cenami oferowanymi przez Real Management oraz obejrzeć makietę osiedla. Przed biurem przygotowano parking dla klientów.

Neo Natolin będzie jedynym w swoim rodzaju osiedlem domów jednorodzinnych w Warszawie, które mieszkańcom zapewni wysoki komfort życia przy jednoczesnym dogodnym dostępie do centrum miasta. Każdy dom będzie posiadał własną działkę o wielkości od 750 m2 nawet do 1000 m2 i 70% powierzchni biologicznie czynnej. W pierwszym etapie budowy osiedla zaprojektowano domy o powierzchni użytkowej 180 m2 oraz 220 m2. Rozpoczęcie prac budowlanych związanych z posadowieniem konstrukcji domów planowane jest w pierwszym kwartale 2023 roku.

Osiedle, które zaprojektowała renomowana pracowania architektoniczna APA Wojciechowski, będzie wyróżniać się elegancką, nowoczesną architekturą, rozwiązaniami zapewniającymi prywatność sąsiadującym ze sobą rodzinom i licznymi udogodnieniami. Plan zagospodarowania terenu obejmuje przestrzenie do wspólnego spędzania czasu, alejki, staw czy zakątki z małą architekturą. W kolejnych etapach realizacji inwestycji Real Management S.A. planuje także budowę budynków wielorodzinnych, szkół, parków i placówek kulturalnych.

Inwestycja na Natolinie to trzeci projekt z kategorii zabudowy jednorodzinnej w portfolio firmy. Real Management ma już na swoim koncie projekt Rezydencje Chojnów, obejmujący 30 domów oraz Rezydencje Pałacowa, w ramach której powstało 48 luksusowych budynków.

 

N
Napisz Napisz