← Blog zdjecie budowa 4 scaled

Osiedle Neo Natolin – postępy prac budowlanych

Pogoda zimą sprzyja i informujemy, że budowa naszego warszawskiego osiedla domów jednorodzinnych Neo Natolin na styku Ursynowa i Wilanowa postępuje. Dla wszystkich ciekawych – naszych Klientów oraz przyszłych Klientów, a także Sąsiadów – zamieszczamy aktualne zdjęcia.

Neo Natolin to warszawskie osiedle domów jednorodzinnych dwulokalowych na styku Wilanowa i Ursynowa, tuż pod rezerwatem przygody Las Natoliński. W osiedlu będą wybudowane 42 stylowe i nowoczesne domy w zabudowie jednorodzinnej, czyli 84 lokale mieszkalne z garażem i z tarasami oraz ogrodami zapewniającymi prywatność. Działki pod każdy lokal mają powierzchnię  między 580 a 990 m2. Rekreacyjne części wspólne oraz układ i zabudowa osiedla będą sprzyjać budowie relacji sąsiedzkich – na tym nam zależy. Projekt Neo Natolin będzie wygodnie skomunikowany z centrum Warszawy, ponieważ w odległości ok. 1,5 km znajduje się Stacja Metra Kabaty, a tuż przy wjeździe do inwestycji przystanki autobusowe. W niedalekiej okolicy znajdują się elitarne szkoły prywatne, szkoły publiczne, przedszkola, place zabaw, sklepy np.. Lidl, Biedronka, czy Galeria Ursynów. Na piechotę dojdziemy do Lasu Kabackiego.

Od listopada 2022 r. w Neo Natolin prowadzone są systematycznie prace ziemne w zakresie przygotowania podłoża pod drogi publiczne i wewnętrzne, a także wymiany gruntu i wykonania specjalnych platform, na których zostaną posadowione płyty fundamentowe pod budowę naszych domów.  Samochody budowlane i sprzęty wjeżdżają i wyjeżdżają z naszej budowy.

zdjecie budowa 1 scaled

Na połowę stycznia wykonano 5 platform, które przekazano do firmy wykonawczej w celu realizacji płyt fundamentowych. Zaczęły się już nawet prace związane z wznoszeniem ścian konstrukcyjnych pierwszych 5 domów!

Do realizacji Przedsięwzięcia Deweloperskiego w grupie deweloperskiej Real Management wybrano znane i doświadczone na rynku mazowieckim firmy budowlane DTM Sp. J. oraz Totalbud S.A.,  które rozpoczęły realizację prac w zakresie wykonania: stanu surowego otwartego, instalacji sanitarnych i elektrycznych wewnętrznych naszych domów.

zdjecie budowa 2 scaled

Równolegle trwają prace przygotowawcze dotyczące stolarki okiennej. Jest to istotne zadanie, bo w osiedlu Neo Natolin okna będą imponujące – na parterach lokali będą mieć wysokość 2,80 m. Stolarka okienna będzie w kolorze antracytowym i wykonana z aluminium.

W 3 kwartale 2024 chcemy zakończyć budowę pierwszej fazy naszego osiedla domów jednorodzinnych Neo Natolin w Warszawie.

Tymczasem zapraszamy serdecznie na rozmowę do naszego biura sprzedaży przy ul. Korbońskiego (czynne pon.-pt. 9-18 i sob. 10-14), gdzie pomożemy w wyborze najlepszego domu z aktualnej oferty.

zdjecie budowa 3 scaled

N
Napisz Napisz